Na noże

06-10-2019 Napisał

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny.
Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

 

Gatunek: kryminał

Produkcja: USA

Reżyseria: Rian Johnson

Premiera: 29 listopada 2019 - Polska, 7 września 2019 - świat

 

FILM W SERWISIE FILMWEB

Członkowie organizacji Opór ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

 

Gatunek: przygodowy, Sci-Fi

Produkcja: USA

Reżyseria: J.J. Abrams

Premiera: 19 grudnia 2019 - polska, 18 grudnia 2019 - świat

 

FILM W SERWISIE FILMWEB

Oficer i szpieg

06-10-2019 Napisał

Historia francuskiego kapitana Alfreda Dreyfusa, który został niesłusznie oskarżony o zdradę stanu i skazany na dożywotnie więzienie.

 

Gatunek: biograficzny, polityczny, dramat historyczny

Produkcja: Francja, Włochy

Reżyseria: Roman Polański

Premiera: 27 grudnia 2019 - Polska, 30 sierpnia 2019 - świat

 

FILM W SERWISIE FILMWEB

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

 

Gatunek: sensacyjny

Produkcja: Polska

Reżyseria: Władysław Pasikowski

Premiera: 17 stycznia 2020 - Polska i świat

 

FILM W SERWISIE FILMWEB

Jojo Rabbit

06-10-2019 Napisał

Gdy niemiecki chłopiec (Roman Griffin Davis jako Jojo) znajduje młodą Żydówkę (Thomasin McKenzie), którą ukrywa na strychu samotnie wychowująca go matka (Scarlett Johansson), jego świat staje na głowie. Mając u boku jedynie idiotycznego wymyślonego przyjaciela, którym jest nikt inny jak sam Adolf Hitler (Taika Waititi), Jojo musi teraz stawić czoła swemu ślepemu nacjonalizmowi.

 

Gatunek: dramat, komedia

Produkcja: Niemcy, USA

Reżyseria: Taika Waititi

Premiera: 24 stycznia 2020 - Polska, 8 września 2019 - swiat

 

FILM W SERWISIE FILMWEB

Gdy najgorsi w historii tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowiek musi podjąć wyścig z czasem, aby ich powstrzymać.

 

Gatunek:akcja, komedia kryminalna

Produkcja: USA, Wielka Brytania

Reżyseria: Mathew Vaughn

Premiera: 14 luty 2020 - Polska, 14 luty 2020 - świat

 

FILM W SERWISIE FILMWEB

Tajni i fajni

01-07-2019 Napisał

"Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie... 

 

Gatunek: animacja, komedia

Produkcja: USA

Reżyseria: Nick Bruno, Troy Quane

Premiera: 10 stycznia 2020 - Polska, 25 grudnia 2019 - świat

 

FILM W SERWISIE FILMWEB

W repertuarze

 • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 28-11-2019
  "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których…
 • Jak poślubić milionera Jak poślubić milionera 28-11-2019
  „Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie…
 • Osierocony Brooklyn Osierocony Brooklyn 06-10-2019
  Detektyw Essrog cierpi na zespół Tourette'a. Gdy jego mentor zostaje zamordowany, rozpoczyna poszukiwanie zabójcy. Gatunek:…
 • Misiek i chiński skarb Misiek i chiński skarb 28-11-2019
  Po licznych przygodach w Nowym Jorku, ulubiony Misiek całego świata myślał, że może nareszcie odsapnąć.…
 • Tan solo la mención de su nombre despierta emociones en muchos hombres que han visto beneficiada su vida sexual por sus efectos http://www.viagragenericoes24.com o tal vez por su falta de conocimiento profundo, su mención se presta a bromas.